Květen 2013

Noční mráz 5

19. května 2013 v 6:00 | Kenuziz |  O koních
Elie se snažila otevřít dveře od boudy, ve které byla Laymae a plameny. Konečně se jí to povedlo. Uvnitř bylo horko a kouř Elii štípal do očí. Dostala se ke klisně, snažila se ji dostat ven, ale zjistila, že je Laymae přivázaná. Snažila se řetěz vytrhnout ze zdi, ale nešlo to. Najednou ji napadl nápad. Na zemi sebrala hořící prkno a hořící konec přiložila ke zdi, ke které byl přidělán řetěz. Elie si u pusy držela hadr, ale i tak jí docházel vzduch....

Noční mráz 4

12. května 2013 v 6:00 | Kenuziz |  O koních
Ráno byla zima. Bylo kolem osmé hodiny, ale Elie stále spala. Keřem profukoval jemný, ale studený vánek a sundával z Elie listy. Dívka se pomalu začala probouzet. Otevřela oči a rozhlédla se. Nejdříve se divila kde to je, ale pak si vše začala uvědomovat. Vstala a zamířila k východu z keře. U východu se zastavila a rozhlédla se, pak vyšla ven. Nevěděla kudy má jít, ale když se opatrně vrátila ke stromu, kde byla připoutaná, uvědomila si kudy jely autem. Proto se nevydala směrem odkud přijely, ani opačným směrem, ale někudy do lesa.
Bylo poledne a Elie dostala hlad. Nejedla už hodně dlouho, jen ráno měla jen kus chleba, který našla v lese. Asi ho tam zahodil nějaký pocestný, normálně by ho nesnědla, ale když měla hlad, tak se nedalo nic jiného dělat. Rozhodně lepší než zemřít hlady. Šla dál a dělala jen malé přestávky.

Noční mráz 3

5. května 2013 v 6:00 | Kenuziz |  O koních
Přijely na malý palouk, ale nebyl to ten, na kterém měly dívky sraz. Muž ji přinutil vylézt z auta. Vyndal si pistoli a namířil ji na Elii. Vzal si s sebou i ten podivný kufřík.
"Opři se o ten strom" křikl na ni. Pomalu šel k ní a pistoli měl pořád připravenou na výstřel. Z kufříku vyndal šátek. Využil ho jako roubík, aby dívka nemohla volat o pomoc. Přivázal ji ke stromu. Byla stále zima a Elie se klepala. Měla na sobě pouze otrhaný oděv, neměla na sobě to, co si vzala. Ten muž ji musel převléct, když byla v bezvědomí. Hlavu měla stále plnou otázek…Kde je Laymae? Hledají ji už? Co se děje?
Muž nasedl do auta usmál se a odjel.
"Zemřu tady hlady" Řekla si pro sebe.